Visos kategorijos

+86 18731531256

[apsaugotas el. paštas]

FAQ

Namai>FAQ

FAQ


Degimo šiluminės įrangos įmonės DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Prod

1. Produkto tipas: Kokius degimo šiluminės energijos įrenginius daugiausia gamina jūsų įmonė?

Atsakymas: Mūsų įmonė yra įmonė, kuri individualizuoja nestandartinius degimo šiluminės energijos įrenginius.Sprendimą kuriame pagal faktines kliento darbo sąlygas.Kuro panaudojimo diapazonas yra platus, galima naudoti įvairius dujinius, skystuosius ir miltelinius degalus, tokius kaip kokso krosnių dujos, formaldehidas, sunkioji alyva, dyzelinas, anglies milteliai, medienos milteliai ir kt.

2. Taikymo sritys: Kuriose pramonės šakose ši įranga dažniausiai naudojama?

Atsakymas: Mūsų gaminiai plačiai naudojami katiluose, kepimo įrangoje, pramoninėse krosnyse, deginimo krosnyse, lyginimo įrangoje, krosnyse ir kitose pramonės šakose.

3. Aplinkosauginis veiksmingumas: koks yra įrangos aplinkosauginis veiksmingumas?

Atsakymas: Mes teikiame didelę reikšmę aplinkosauginiam veiksmingumui.Bendrovė turi nepriklausomą mažai azoto deginimo technologiją.Mūsų mažo azoto degiklio NOX emisija yra mažesnė nei 30 mg, o tai atitinka nacionalinius aplinkos apsaugos reikalavimus.

Techniniai parametrai ir našumas

1. Efektyvumo klausimas: koks yra įrangos degimo efektyvumas?

Atsakymas: Mūsų įmonė turi daugiau nei 50 patentuotų technologijų.Mūsų degimo įranga naudoja pažangią degimo technologiją, kad užtikrintų efektyvų degimą, sumažintų energijos švaistymą ir pasiektų tikslą sumažinti išlaidas bei padidinti vartotojų efektyvumą.

2. Sauga: kaip užtikrinti degimo šiluminės energijos įrenginių saugumą naudojimo metu?

Atsakymas: Mūsų degimo įranga suprojektuota su visomis saugos apsaugos funkcijomis, įskaitant dujų nuotėkio prevenciją, apsaugą nuo perkaitimo ir kt., siekiant užtikrinti saugų naudotojų naudojimą.

Aptarnavimas ir priežiūra po pardavimo

1. Aptarnavimas po pardavimo: kokias garantines paslaugas jūsų įmonė teikia įsigijusi įrangą?

Atsakymas: Mes teikiame išsamias po pardavimo paslaugas, tokias kaip įrangos vadovavimas, montavimas, derinimas ir mokymas, taip pat reguliariai lankomės po pardavimo, kad užtikrintume normalų įrangos veikimą.

2. Priežiūros ciklas: ar įrangai reikalinga reguliari priežiūra?Kiek trunka priežiūros ciklas?

Atsakymas: Taip, norint išlaikyti optimalų veikimą, įrangą reikia reguliariai prižiūrėti.Konkretūs techninės priežiūros intervalai bus pagrįsti įrangos naudojimu ir gamintojo rekomendacijomis.

Kaina ir apmokėjimas

1. Kainos klausimas: kiek kainuoja įranga?

Atsakymas: Įrangos kainos skirsis atsižvelgiant į modelį, specifikacijas, našumą ir kitus veiksnius.Mes galime pateikti išsamią citatą jūsų nuorodai.

2. Mokėjimo būdai: kokius mokėjimo būdus palaiko jūsų įmonė?

Atsakymas: Mes palaikome įvairius mokėjimo būdus, įskaitant banko pavedimą, mokėjimą internetu ir kt. Išsamią informaciją galima nustatyti abiejų šalių derybomis.

Kiti

1. Individualizuotos paslaugos: ar galima teikti pritaikytas paslaugas?

Atsakymas: Taip, mes galime teikti pritaikytas paslaugas pagal konkrečius klientų poreikius, kad patenkintume skirtingų pramonės šakų poreikius ir taikymo scenarijus.

2. Apsilankymas įmonėje: ar galiu apsilankyti jūsų įmonėje?

Atsakymas: Klientai kviečiami apsilankyti gamykloje ir mes suteiksime jums šiltą priėmimą ir profesionalų paaiškinimą.