Visos kategorijos

+86 18731531256

[apsaugotas el. paštas]

žinios

Pradžia>žinios

Aukštakrosnių dujų ir kokso krosnių dujų degiklių pritaikymas 2024 m

Laikas: 2024-06-20 5


Coke Oven Gas Burner


2024 m. aukštakrosnių dujų ir kokso krosnių dujų degikliai buvo plačiai naudojami daugelyje pramonės sričių.Aukštakrosnių dujų degikliai daugiausia naudojami aukštakrosnių išmetamųjų dujų apdorojimui plieno įmonėse, o kokso krosnių dujų degikliai plačiai naudojami kokso krosnių dujoms deginti koksavimo įmonėse.

Aukštakrosnės dujų degiklis turi unikalų dizainą ir gali naudoti bet kokio slėgio ir bet kokio kaloringumo aukštakrosnės išmetamąsias dujas bei atlikti tokias funkcijas kaip automatinis uždegimas.Dėl aukštakrosnių dujų savybių, tokių kaip aukšta užsidegimo temperatūra, siauras uždegimo koncentracijos diapazonas ir prastas degimo stabilumas, projektuojant aukštakrosnių dujų degiklius reikia skirti ypatingą dėmesį saugai ir efektyvumui.Pritaikius pažangias degimo technologijas ir valdymo sistemas, aukštakrosnių dujų degikliai gali veikti stabiliai ir saugiai, o plieno įmonėms suteikiamas efektyvus ir aplinkai nekenksmingas aukštakrosnių išmetamųjų dujų panaudojimo sprendimas.

Kokso krosnių dujiniai degikliai daugiausia naudojami katiluose, džiovyklose, karštose aukštakrosnėse, deginimo krosnyse ir rotacinių krosnių įrangoje.Degiklis yra lanksčios konstrukcijos ir gali prisitaikyti prie skirtingo slėgio ir kaloringumo kokso krosnies dujų, taip pat naudoja kelių galvučių vidinio maišymo technologiją, kad degimas būtų išsamesnis ir stabilesnis.Tuo pačiu metu kokso krosnies dujinis degiklis taip pat turi tokias funkcijas kaip automatinis uždegimas, apsauga nuo liepsnos ir automatinis ugnies galios reguliavimas, todėl vartotojams patogu atlikti nuotolinio savikontrolės veiksmus.Be to, kokso krosnies dujiniame degiklyje taip pat yra deguto filtras, kuris sumažina vamzdyno užsikimšimo riziką ir pagerina įrangos stabilumą bei tarnavimo laiką.

Aplinkos apsaugos ir energijos taupymo požiūriu svarbų vaidmenį atlieka aukštakrosnių dujų ir kokso krosnių dujų degikliai.Visapusiškai išnaudodami išmetamųjų dujų išteklius, tokius kaip aukštakrosnių išmetamosios dujos ir koksavimo krosnių dujos, šie degikliai ne tik sumažina energijos suvartojimą, bet ir sumažina kenksmingų medžiagų išmetimą, taip teigiamai prisidedant prie aplinkos apsaugos.

2024 m. aukštakrosnių dujų ir kokso krosnių dujų degikliai vis plačiau naudojami pramonės srityje ir atlieka svarbų vaidmenį gerinant energijos panaudojimo efektyvumą, mažinant gamybos sąnaudas ir tausojant aplinką.Nuolat tobulėjant technologijoms ir gerėjant aplinkosauginiam sąmoningumui, šių degiklių pritaikymo galimybės bus platesnės.


Jei jus dominaaukštakrosnių dujų ir kokso krosnių dujų degikliai, kviečiame susisiekti su mumis.Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje Kinijoje.

Whats App: +86 18731531256

El. paštas:[apsaugotas el. paštas]