Visos kategorijos

+86 18731531256

[apsaugotas el. paštas]

žinios

Pradžia>žinios

Kaip paleisti veikiantį gamtinių dujų degiklį

Laikas: 2024-06-22 3

Gamtinių dujų degiklis yra vienas iš svarbiausių gamtinių dujų deginimo įrenginių.

Pagal degiklio uždegimo manipuliavimo būdą: vienpakopis ugnies degiklis, dviejų pakopų degiklis, proporcinio reguliavimo degiklis.

Pažiūrėkime, kaip kartu pradėti eksploatuoti gamtinių dujų degiklį

Natural Gas Burner

A. Maitinimo pagrindinis jungiklis uždarytas, termostatas uždarytas, maitinimo sistemos darbinė įtampa, kad būtų nustatyta variklio veikimo vertė, išcentrinio ventiliatoriaus variklio prieiga prie darbo.Išcentrinio ventiliatoriaus tunelio vėdinimas, atlikti prieš pūtimą.Degikliui su įsiurbimo vožtuvu, skirtu valdyti kintamosios srovės servo variklį, kintamosios srovės servo variklis yra prijungtas, įsiurbimo vožtuvas atidaromas į atitinkamą antrinės ugnies dalį, o naudojamas išcentrinis ventiliatorius nukreipia ventiliaciją į variklio degimą. kamerą, kad užbaigtumėte priekinį pūtimą.

B. Baigus pūtimą, oro įleidimo vožtuvas grįžta į pirmos klasės priešgaisrinę dalį, uždegimo transformatorius veikia tris sekundes, pirmos klasės gaisrinio uždegimo vožtuvas ir vožtuvas atsidaro vienu metu.Degiklis palaipsniui finansuojamas eksploatacijai.(Viso srauto reguliatorius gali iš anksto nustatyti bendrą natūralios medžiagos srautą veikimo metu.)

C. Užsidegus liepsnai, gaisro detektorius aptinka liepsną ir atlieka visą uždegimo procesą.(Jei liepsna neužsidega, pirmojo lygio vožtuvas atsidaro maždaug po 2 sekundžių po to, kai visa įranga yra užrakinta, paspauskite kalibravimo mygtuką, kad prietaisas atsidarytų, ir tada atlikite papildomą pūtimą.)

D. Atlikę faktinį pirmos klasės ugnies nustatymo veikimą, išjunkite degiklį, prieikite prie antros klasės ugnies termostato maitinimo grandinės, prieikite prie pagrindinio maitinimo jungiklio, iš naujo įjunkite degiklį ir iš anksto pasiruoškite reguliuoti antrąjį. klasės gaisras.

E. Uždarykite pagrindinį maitinimo jungiklį ir įrenginio maitinimo jungiklį, degiklio gaisrą, visiškai automatinį į antrąjį liepsnos lygį, po to stebėkite liepsnos išvaizdą, atsižvelgiant į poreikį reguliuoti bendrą dujų ir natūralių medžiagų srautą.

F. Kai garo katilo temperatūra arba darbinis slėgis viršija antrojo etapo termostate arba slėgio reguliatoriuje nustatytą vertę, antrojo etapo termostatas arba slėgio reguliatorius atjungiamas, antrosios pakopos liepsna nustoja veikti ir veikia tik pirmosios pakopos liepsna. , jei temperatūra.Jei darbinis slėgis vis tiek viršija vardinę vertę, krosnies termostatas nutrūksta ir degiklis nustoja veikti.Priešingai, jei antrosios pakopos liepsna nustoja veikti po krosnies temperatūros.Darbinis slėgis yra mažesnis už iš anksto nustatytą vertę, tada antros pakopos liepsna vėl dega.

G. Eksploatacijos metu.Veikimo procesas, visas etapas po problemos, nustoja veikti dėl to, kad degiklis nustoja veikti, tik po gedimo nustatymo galima iš naujo paleisti.


Jei jus dominagamtinių dujų degiklis, kviečiame susisiekti su mumis.Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje Kinijoje.

Whats App: +86 18731531256

El. paštas:[apsaugotas el. paštas]